У ВІКНУ проведено День сержанта

26.03.2011
Проведення Дня сержанта у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) дає можливість молодшим командирам удосконалювати свої знання, уміння, набувати необхідного досвіду роботи відповідно до своїх службових обов’язків.
Саме задля забезпечення цієї мети 26.03.11 у ВІКНУ в черговий раз було проведено зазначений захід, в ході якого відбулися: огляд-конкурс стройової пісні, лекція на тему: «Відповідальність молодших командирів за стан справ у підрозділі», практичне заняття на тему: «Методика проведення ранкової фізичної зарядки в літній період».
За оцінкою начальника навчального відділу полковника Олега Прохорова заняття пройшли організовано, на належному методичному рівні. Сержантський склад виказав сумління та наполегливість у засвоєнні навчального матеріалу.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін