Зустріч студентів з адміністрацією університету

29.03.2011
28 березня в Актовій залі Головного навчального корпусу відбулася третя поспіль зустріч студентів з адміністрацією університету. На ній були присутні декани факультетів, а також заступники деканів з виховної роботи, до компетенції яких входить організація проживання та побуту у студентських гуртожитках. На ній було обговорено зміни в оплаті за проживання студентів у гуртожитках та надання їм платних послуг. До студентського загалу було доведено Наказ від 28. 03. 2011(№284/ 428/173), підписаний керівниками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства фінансів України, та Міністерства охорони здоров»я України «Про встановлення граничного розміру плати за проживання в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності». Зі студентами спілкувалися та дали вичерпні відповіді на їхні запитання перший проректор Олег Каленикович Закусило, проректор з науково-педагогічної роботи (навчально-виховна робота) Володимир Петрович Шевченко, проректор з науково-педагогічної роботи (фінансово-економічні питання) Ігор Олексійович Лютий, директор студмістечка Володимир Олексійович Прохоренко, головний бухгалтер Валентина Валеріївна Некрасова, в. о. начальника планово-фінансового відділу Олена Михайлівна Никончук. На зустрічі були присутні представники органів студентського самоврядування. Представники адміністрації університету роз»яснили порядок обрахування оплати за проживання та послуги, наголосили, що зусилля спрямовані на те, щоб максимально полегшити фінансові витрати студентів і робиться це прозоро і з урахуванням їхніх інтересів. Студентам пообіцяли зробити і оприлюднити усі розрахунки до кінця цього тижня.