Україна просторова в концепційному окресленні Степана Рудницького

29.03.2004
У монографії розкриваються основні грані та виміри наукової творчості Степана Рудницького. Концептуальні ідеї, розроблені вченим, застосовуються до аналізу розвитку культури, геополітичного положення, національної цілісності України.

Для науковців, студентів, викладачів, усіх, хто цікавиться географією, історією, геополітикою, культурою України та українознавством.

Україна соборна

Збірник творчої спадщини члена Центральної Ради Тимоша Олексіюка, який вперше видається в незалежній Україні, вміщує наукові розвідки, спомини, що друкувалися раніше в діаспорі, та виїмок листування.

Книга розрахована на всіх, хто цікавиться історією національно-визвольної боротьби українського народу в 1917— 1921 роках, проблемами розселення українців у світі.