Підписано договір з шведами

04.03.2011

03.03.2011 в університеті відбулася важлива подія - підписано договір між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Шведським регулюючим органом з радіаційної безпеки (SSM) про проведення 02.06.11 – 03.06.11 в нашому університеті першого міжнародного семінару “Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології” із запрошенням фахівців з провідних університетів країн ЄС, Бєларусі, Росії, України та представників з Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Державної інспекції ядерного регулювання, РНБО України. Семінар відбудеться при повній фінансовій підтримки з боку Шведського регулюючого органу з радіаційної безпеки.
На підписання були присутні: зі шведської сторони - керівник проекту SSM Герман Ольга, з української сторони - ректор Губерський Леонід Васильович, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Бех Петро Олексійович, директор навчально-наукового центру радіаційної безпеки Асламова Людмила Іванівна.