Шевченківська весна. Сучасний стан науки: досягнення, проблеми та перспективи розвитку

24.03.2004
Київ, 13-14 травня 2004 року. Студентський парламент і Наукове товариство студентів та аспірантів запрошують Вас взяти участь у Другій Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених “Шевченківська весна. Сучасний стан науки: досягнення і перспективи розвитку”, яка відбудеться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Початок роботи о 10.00.

Порядок роботи конференції:

Пленарне засідання. 13 травня. 10.00-14.00. Актовий зал Інституту післядипломної освіти (вул. Васильківська, 36).
Засідання секцій у профільних підрозділах Київського університету. 14 травня. 10.00-18.00.
Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Напрямки конференції:

Військові науки
Журналістика
Кібернетика
Механіка та математика
Міжнародні відносини
Соціологія та психологія
Філологія
Філософія.
Для участі у конференції необхідно до 15 квітня 2004 року надіслати до Оргкомітету анкету учасника і тези доповідей. Після їх надходження учасники конференції будуть розподілені на секції.

Матеріали надсилаються поштою (на дискеті 3,5 та два роздруковані примірники) або електронною поштою, як вкладений файл.

Тези доповідей будуть опубліковані окремим збірником.

Оргвнесок конференції складає 10 грн. Проживання для учасників конференції коштує 35 грн. за добу.

Оргкомітет залишає за собою право відбору тез для участі у конференції.

Для гостей конференції передбачається культурна програма.

Вимоги до оформлення тез:

Обсяг не повинен перевищувати 4000 друкованих символів (1-2 стор.).
Шрифт Times New Roman, 12; інтервал – 1,5.
Формат роботи: Microsoft Word 6,0 або більш пізні версії.
Посилання на літературу подаються в кінці тексту. Для оформлення посилань не використовувати меню “Сноска”.
Малюнки, таблиці та інші графічні зображення, а також фото додаються окремим файлом.

Тези повинні містити: прізвище та ініціали автора, місце навчання (роботи), посаду, назву доповіді.
Анкета учасника додається окремим файлом.

КОНТАКТИ:
Студентський парламент
Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
Київ, вул.Володимирська, 60, кім. 168.
Тел.: (044) 239 3498
Електронна адреса: studp@univ.kiev.ua