Університет відвідав Міністр закордонних справ Німеччини

03.03.2011
У рамках офіційного візиту в Україну віце-канцлер , міністр закордонних справ ФРН пан Гідо Вестервелле відвідав Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Він виступив перед студентами та викладачами з лекцією, у якій проаналізував події у сучасному глобалізованому світі , зокрема ті ,що відбуваються на Близькому Сході , але мають вплив на всі континенти, висловив своє бачення розвитку європейських процесів у близькому майбутньому, місце і роль в них України і Німеччини. Він закликав молодь наполегливо здобувати освіту. «Освіта вивищується там, де процвітає свобода. Чим довше не зазнає змін те, що вимагає змін, тим більше труднощів на шляху прогресу, - наголосив міністр , - а змінювати світ належить вашому поколінню.» Гідо Вестервелле запросив українських студентів на навчання до ФРН і розповів про освітні гранти і магістерські програми. До речі, КНУ імені Тараса Шевченка має двосторонні угоди і плідно співпрацює з університетами Лейпціга, Кіля, Мюнхена, Констанца, Ільменау, Ресенбурга, Вільного університету Берліна. Ще 6 німецьких університетів є його партнерами на рівні співпраці між окремими факультетами. Гідо Вестервелле особливо сподобалася активність студентів , які поставили йому серію запитань на актуальні політичні теми і гарне володіння ними німецькою мовою. Ректор Університету академік Леонід Губерський вручив віце-канцлеру пам»ятну медаль Київського національного університету імені Тараса Шевченка.