Королева університету - 2011

28.02.2011

3 березня 2011 в актовій залі інституту міжнародних відносин (вул. Мельникова 36 / 1) з 18.00 до 21.00 відбудеться конкурс «Королева університету - 2011. Свято вишуканості, розуму і краси!»

Метою заходу є естетичне виховання молоді, в період глобалізації та знецінення духовних ідеалів повинна усвідомлювати, що краса - це не тільки фізичне явище.
В університеті, на відміну від усіх традиційних конкурсів краси, в цьому році організатори шоу задалися метою вибрати не просто довгоногу модель. Тут визначатимуть розумну красуню, яка гідна представляти перший університет країни.
Фінальна частина складатиметься з п'яти конкурсів:
1) Перше дефіле – знайомство з дівчатами;
2) Вихід в українському костюмі і сценічна постановка українських традицій («Івана Купала», «Ворожіння на Андрія», «Веснянки»)
3) Вихід у купальних костюмах;
4) Вихід у вечірніх сукнях;
5) Визначення світогляду і загальних знань конкурсанток.

У цьому році публіку вітатимуть оперна співачка Наталія Шелепницька, Ігор Кондратюк, Юрій Горбунов, Наталія Бучинська, Ігор Посипайко, Ярослав Джусь, група LaFesta, зірки шоу «Танцюють всі» та інші.

Після конкурсу відбудеться святкова вечірка в нічному клубі «Столиця»!
З питань отримання запрошень на конкурс та флаєрів в клуб звертатись до голів профбюро та студентського парламенту факультету.

Організатори:
• Первинна профспілкова організація Київського національного університету імені Тараса Шевченка
• Студентський парламент університету;

За підтримки ректора університету Губерського Л.В. та молодіжного центру культурно-естетичного виховання

Генеральний спонсор: Sixt Україна - прокат автомобілів
Спонсори та партнери: мережа туристичних агентств «Magic Way», туристична компанія «Ета Україна», мережа кав’ярень «Кофе Хауз», мережа фітнес-клубів «ГолдФитнесс», магазини біжутерії «BoBiju», дисконтна програма «DreamCard Студент», модний дім «Юнона», «Палата української моди», курси іноземної мови «IQ Planet», магазин «Модный коридор», готель "Перлина Дніпра", ресторан «Замок Видубичі», модельне агентство «Merilyn media group», студія стилю «Terra Viva», Студентська профспілкова асоціація м. Києва, мережа магазинів білизни «Дім білизни», Київський годинниковий завод, ювелірна біжутерія «BOHEMIAN», «Emotion Life. Эмоции в подарок», компанія "Little ONE", компанія «Studentland», нічний клуб «Столиця», компанія «Києвстар», компанія «Nestlé», компанія Magnifique Group
Медіа партнери:
Телеканал «СІТІ», канал «1+1», «Новий» канал, «Перший національний» телеканал, «УНІАН» – інформаційне агентство, радіо «DJ-ФМ», радио «ЕРА-ФМ», радіо «Київ», журнал «Наталі», журнал «КРАЇНА», газета «Життя Non-Stop», газета «Київський університет», сайт студентів КНУ «Лови момент».