Колегія Всеукраїнської студентської ради

25.02.2011
25 лютого в КНУ імені Тараса Шевченка відбулося ХХІІ засідання Колегії Всеукраїнської студентської ради, що створена при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту. В її роботі взяли участь перший заступник міністра МОНМС Євген Суліма, ректор КНУ імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський, проректори університету. Студентські активісти уважно вислухали виступи керівників і жваво обговорили актуальні для свого життя питання. Їх було дев’ять і це були:
1. Стипендіальне забезпечення. Академічні та соціальні стипендії.
2. Розвиток студентської науки.
3. Про проведення в Україні Року освіти та інформаційного суспільства.
4. Про Всеукраїнський моніторинг стану органів студентського самоврядування.
5. Про проведення наради керівників органів студентського самоврядування «Роль органів студентського самоврядування в управлінні вищим навчальним закладом».
6. Впровадження у вищих навчальних закладах структурних підрозділів сприяння працевлаштування студентів.
7. Органи студентського самоврядування у впровадженні Болонського процесу.
8. Про проведення форуму для неурядових організацій «Bridgecamp».
9. Про проведення Studcamp.

26 лютого Рада засідатиме у Національному авіаційному університеті.