Київський національний університет імені Тараса Шевченка визнано найрейтинговішим ВНЗ України

16.02.2011
Національна бібліотека імені Володимира Вернадського опублікувала рейтинг вищих навчальних закладів України за даними всесвітньої наукометричної бази за 2010 рік. За даними рейтингу, як повідомляє Укрінформ із посиланням на інформаційний центр бібліотеки, перша п’ятірка українських ВНЗ: Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Харківський національний університет імені В. Каразіна; Львівський національний університет імені Івана Франка; Одеський національний університет імені І. Мечникова; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».
Загалом у рейтингу анонсовано 91 український ВНЗ. «Чим більше наукових публікацій має ВНЗ і чим частіше їх цитують, тим вище його місце в рейтингу», — пояснили упорядники.

Освіта України №11 (9.02.2011)