КИТАЙСЬКИЙ НОВИЙ РІК В УНІВЕРСИТЕТІ

14.02.2011

З метою культурного обміну між Україною і Китаєм, зміцнення дружби між двома народами, Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння штаб-квартири Інститутів Конфуція та активної участі студентського художнього ансамблю Чжецзянського педагогічного університету (КНР) 15 лютого 2011 року об 11.30 в Актовій залі Головного корпусу університету відбудеться знайомство з культурою Китаю. Запрошуються всі, хто бажає відчути її колорит і своєрідність.
Олександр Гончаренко, директор Інституту Конфуція, напередодні узгодили та керівник делегації Сюй Ліхуа, начальник канцелярії з поширення китайської мови за кордоном Ханьбань узгодили програму виступів. Вона окреслена темою «В радості та гармонії зустрінемо Китайський новий рік!» Ось основні номери програми:
1. Увертюра: Новорічний танець левів
Виконавці: Шень Ці, Сюе Ченьцзюнь, Чень Цзє, Лі Цзє та ін.
2. Живопис, поезія, музика《Свято Весни》
Виконавці: Ван Чжен, Лі Ян та ін.
3. Жіночий вокал «Святкова пісня»
Виконавці: Ван Тао та ін.
4. Шаосінська музикально-танцювальна драма «Сон в червоному теремі»
Виконавці: Сю Юйтін, Ден Юньхун, Ляо Юаньлі, Сяо Хао та ін.
5. Китайске у-шу «Сплячий тигр, дракон, що причаївся»
Виконавці: Шень Ці, Сюе Ченьцзюнь, Чень Цзє, Лі Цзє, Чжао Цзипін, Чжу Цзюньхуей.
6. Соло китайскої флейти «Столичні наспіви»
Виконавці: Чень Кай.
7. Музична постановка «Вітання з Новим Роком»
Виконавці: Ван Ухуа, Ван Лу та ін.
8. Коллективний танець «Укуй»
Виконавці: Ван Лу, Лі Ян та ін.
9. Ансамбль народної музики «Радість», «Прекрасні квіти, повний місяць»
Виконавці: Шао Цінчунь, Чень Кай, Ван Чжен
10. Заключна пісня: вокальний дует "Піднімемо келихи, друзі!"
Виконавці: Ван Янь, Ван Тао
Сюй Ліхуа подякував за підтримку в організації культурного заходу та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.