Бадьорість і здоров"я!

27.01.2011
Поки студенти зайняті складанням зимової сесії, спорткомплекс університету не стоїть порожнім - викладачі усіх факультетів беруть активну участь у щорічній спартакіаді «Бадьорість та здоров’я». Треба відмітити, що майже у 2 рази зросла кількість учасників, а результати стали кращими, ніж торік.
Спартакіада розпочалася баталіями на шахових дошках, після закінчення яких місця розподілилися таким чином: Гнатовський Микола (ІМВ) виборов перше, Пришляк Олександр (мех.-мат) - посів друге, а Валентин Бугрим (інст. журн) третє місце.
Далі спортивну естафету перейняли бадмінтоністи. В особистій першості переможцем став Микола Молочко (географ. ф-т), друге місце дісталось Юрченко Олександру (РФФ ), третім став Ауербах Сергій (географ. ф-т). У жінок усі призові місця посіли представниці кафедри фізичного виховання: Тисленко Наталія- І, Красовська Галина – ІІ, Богданова Наталія – ІІІ.
Наступного дня проводились змагання з настільного тенісу. Онисько Юрій (РФФ) довів свою непереможність, другим був Паламарчук Микола ( каф. фіз. вих.), третім – Сергій Пшеничний ( біофак). Найсильнішими тенісистками стали викладачі кафедри фізичного виховання Тисленко Наталія, Глушенко Інна та Духнова Лариса.
Змагання з плавання набули для учасників особливого значення, оскільки проходили на Водохреща. Щоб набути бадьорості та здоров’я на цілий рік, взяти участь у святковому запливі виявили бажання чимало викладачів. Після урочистого освячення води у басейні св. Отцем Сергієм, змагання було відкрито. Найсильнішими плавчинями стали Глушенко Інна, Красовська Галина, Трохимченко Тетяна, Курбатова Любов (каф. фіз. вих.), Верьовкіна Ганна (мех.-мат), Коробова Марина, Аджубей Лариса (кібер.), Охрименко Тамара (РФФ). У чоловіків переможцями та призерами стали: Педанов Андрій, Ужвенко Костянтин, Ковальчук Вадим, Здоренко Сергій, Букрєєв Валерій, Федоренко Анатолій (каф.фіз.вих), Дубровинський Георгій, Дорохов Микола, Брагін Едуард, Тарасюк Сергій, Воронцов Олександр (військ.інст.), Кудін Володимир (кібер.), Жиленко Микола (ф-т психол.), Пришляк Олександр (мех..-мат.), Яроцький Василь (фізичний ф-т), Алексєєнко Вадим (біофак).

26 січня відбувся фінальний матч Кубку ректора з футзалу, в якому зустрілися обєднана команда математиків, кібернетиків та радіофізиків з командою кафедри фізвиховання та спорту.

У впертій боротьбі перемогла команда кафедри фізвиховання та спорту з рахунком 4:2.

Ні, невірно, як завжди, перемогла дружба і здоровя!

прес-центру