Результати поїздки до Китаю

21.12.2010
Делегація Київського національного університету імені Тараса Шевченка у складі: проректора з науково-педагогічної роботи (фінансово-економічні питання) Ігоря Лютого, начальника Управління міжнародного співробітництва Олександра Іванова та директор Інституту Конфуція Олександра Гончаренка з 9 по 12 грудня 2010 р. взяли участь у 5-ій Міжнародній конференції інститутів Конфуція, що відбувалася у Пекіні. На сьогодні створено 322 Інститути Конфуція та 369 класів Конфуція у 96 країнах та регіонах по всьому світу. На конференції порушувалися питання ефективності роботи, поліпшення економічного стану, співпраця з бізнесовими колами, проблеми функціонування Інститутів. А також стандарти викладання китайської мови та популяризації китайської культури. З 13 по 15 грудня 2010р. делегація відвідала з офіційним візитом Цзілінський університет (м.Чанчунь), що є університетом-партнером при створенні Інституту Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Відбулися переговори та підписання протоколу про подальшу співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Цзілінським університетом. Досягнуто домовленості про формування наглядової ради Інститута Конфуція при КНУ імені Тараса Шевченка, де і буде скликане перше правління. Домовилися про обмін студентів та викладачів, про розширення науково-дослідного співробітництва між обома університетами, про створення Центру імені Тараса Шевченка (центр української мови і культури) у Цзілінському Університеті.