Святкування 70-ї річниці заснування механіко-математичного факультету

15.12.2010
Урочисте засідання та концерт з нагоди 70-ї річниці заснування механіко-математичного факультету відбулося 10 грудня 2010 року в актовій залі економічного факультету (вул. Васильківська, 90 а).

На урочистому засіданні були присутні провідні вчені Інститутів Академії Наук України, представники різних навчальних центрів України, випускни-ки факультету минулих років, співробітники, викладачі, студенти факуль-тету.
Колектив механіко-математичного факультету вітали:
Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, герой України, академік Національної Академії Наук України Губерський Леонід Васи-льович. Він, зокрема, зачитав вітання від Міністра освіти та науки України Д.В.Табачника на адресу механіко-математичного факультету.

Декан механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор Городній М.Ф.

Директор Інституту гідромеханіки Національної Академії Наук України, академік Національної Академії Наук України Грінченко Віктор Тимофійович.

Зав. відділу Інститу кібернетики імені В.М.Глушкова Національної Академії Наук України, академік Національної Академії Наук України Коваленко Ігор Миколайович.

Начальник відділу природничих наук Вищої Атестаційної комісії України, ві-це-президент аерокосмічної академії України, професор Машков Олег Альберто-вич.

Голова профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор Цвих Володимир Федорович.

Випускник механіко-математичного факультету, у недавньому минулому виконувач обов’язків Голови Фонду держмайна України Парфененко Дмитро Миколайович.

Декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член-кореспондент Національної академії наук України, професор Базилевич Віктор Дмитрович.

Декан факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член-кореспондент Національної академії наук України Анісімов Анатолій Васильович.

Декан радіофізичного факультету Київського національного університету іме-ні Тараса Шевченка, професор Анісімов Ігор Олексійович.

Декан фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор Макарець Микола Володимирович.

Декан геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор Вижва Сергій Андрійович.

Декан географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член-кореспондент Академії Педагогічних Наук України, професор Олійник Ярослав Богданович.

Декан підготовчого факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор Табенська Тетяна Володимирівна.

Надійшли вітання від:
мера м.Черкаси Одарича Сергія Олеговича, який теж навчався на факультеті;
Волинського національного університету імені Лесі Українки;
Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара;
Донецького національного університету;
Львівського національного університету імені Івана Франка;
Ужгородського національного університету;
Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

навчальних та наукових установ Києва:
Інституту математики Національної Академії Наук України;
Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут”;
Київського національного університету культури і мистецтв;
а також:
Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
Інститу післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зала економічного факультету була переповнена.

Механіко-математичний факультет висловлює щиру подяку:
голові профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професору Цвиху Володимиру Федоровичу,
декану економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, члену-кореспонденту Національної академії наук України, професору Базилевичу Віктору Дмитровичу
за сприяння та допомогу у проведенні урочистостей з нагоди 70-ї річниці заснування механіко-математичного факультету.