Гості з Туреччини

13.12.2010
10 грудня 2010 року Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка приймав шанованих гостей з Туреччини. Делегація включала Ректора стамбульського університету "Фатіх", доктора Шерифа Алі Текалана, а також представників Міжнародної школи "Меридіан". Інститут міжнародних відносин представляв виконуючий обов'язків директора ІМВ В. М. Матвієнко, який виступив з вітальним словом, представивши турецьких гостей студентам інституту. Серед учасників зустрічі необхідно відмітити професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка В. І. Сергійчука, який також є Главою міжнародної платформи" Діалог - Євразія" Ректор стамбульського університету розповів студентам про систему освіти в Туреччині, відмічаючи важливість такої дисципліни як міжнародні відносини для освіченої сучасної людини на сьогоднішній день.

10 декабря 2010 года Институт международных отношений Киевского национального университета имени Тараса Шевченко принимал уважаемых гостей из Турции. Делегация включала Ректора стамбульского университета «Фатих», доктора Шерифа Али Текалана, а также представителей Международной школы «Меридиан». Институт международных отношений представлял исполняющий обязанности директора ИМВ В. М. Матвиенко, который выступил с приветственным словом, представив турецких гостей студентам института. Среди участников встречи необходимо отметить профессора Киевского национального университета имени Тараса Шевченко В. І. Сергейчука, который также является Главой Международной Платформы"Диалог - Евразия" Ректор стамбульского университета рассказал студентам о системе образования в Турции, отмечая важность такой дисциплины как международные отношения для образованного современного человека на сегодняшний день.

December 10th, 2010 the Institute of International Relations of Kyiv National Taras Shevchenko University accepted respected guests from Turkey. The delegation included Rector of Fatih University of Istanbul, Dr. ?erif Ali Tekalan and representatives of Meridian International School. The Institute was represented by Deputy Director V. Matvienko who opened the meeting of the Turkish guests with the students of the IIR. Among the participants of the meeting it is necessary to admit the professor of Kyiv National Taras Shevchenko University V. Serhiychuk, who is also the Head of the International Platform “Dialogue – Eurasia” The Rector of the Istanbul University told about the system of education in Turkey, marking the importance of such discipline as International Relations for highly developed, educated person nowadays.