Наш професор Володимир Сергійчук - Голова Міжнародної Платформи «Діалог-Євразія»

02.12.2010
28 листопада в турецькій Анталії на конгресі впливової міжнародної неурядової організації Платформа «Діалог- Євразія» її Головою на дворічний термін обрано відомого українського історика і громадського діяча, письменника, дослідника, автора багатьох історичних книг і підручників, професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Сергійчука. Таким чином Україна головуватиме у цій престижній громадській організації впродовж наступних 2-ох років. Співголовою на ще один термін обрано Харуна Токаку(Туреччина). Виступаючи на конгресі після обрання, Володимир Сергійчук вніс ряд конкретних пропозицій щодо наступної діяльності Платформи, зокрема, про започаткування світового форуму, щось на зразок «гуманітарного Давоса», де представники народів світу могли б обговорювати нагальні проблеми сучасності в контексті культури, освіти, а також взаємостосунки між націями і поширювати передові гуманітарні ідеї.
В рамках ІХ- го засідання Платформи ДА пройшла наукова конференція «Сім»я як цінність в контексті релігії, традицій та сучасності». В ній взяли участь майже 700 учасників, які представляли інтелектуальну еліту 53-ох країн світу. Українську делегацію представляли понад 70 делегатів, серед яких відомі письменники, науковці, освітяни, громадські діячі, народні депутати, журналісти. Міжнародна громадська організація Платформа "Діалог-Євразія"» , ініціатором і першим Головою якої був відомий киргизький письменник Чингіз Айтматов була заснована у Стамбулі 15 серпня 1998 року як об»єднавчий форум для відновлення і розвитку гуманітарних та культурних зв»язків між народами Євразійського простору. Нині до неї входять 12 країн Східної Європи та Азії.