Відбулися тренінги з працевлаштування для стипендіатів програми "Завтра.UA"

28.11.2010

У неділю, 28 листопада, в Головному навчальному корпусі університету Фонд Віктора Пінчука провів тренінги для минулорічних стипендіатів програми "Завтра.UA", що спрямовані на підвищення ефективності працевлаштування молодих спеціалістів.

До проведення тренінгів Фонд залучив фахівців холдингу "Golden Staff", що надає послуги з управління та розвитку людських ресурсів.

В результаті тренінгів на тему "П'ять кроків після університету" і "Успішне працевлаштування: підготовка резюме та самопрезентація засобом інтерв'ю" стипендіати нашого університету та інших вищих навчальних закладів отримали навички щодо визначення успішних життєвих цілей та формування мотиваційної готовності для їх втілення, навчилися коректно складати резюме, оволоділи необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками для самопрезентації та успішного проходження співбесіди.

Бажаємо успіхів молодим спеціалістам у майбутньому працевлаштуванні та самореалізації у житті!

Андрій Коновалов