Студенти ІМВ зустрілися з паном Мішелем Дюре

29.11.2010
29 листопада 2010 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч Голови Відділу по роботі з країнами-партнерами Управління громадської дипломатії штаб-квартири НАТО паном Мішелем Дюре зі студентами інституту. На початку зустрічі пан Дюре розповів про Нову стратегічну концепцію НАТО. Виступ пана Дюре зацікавив аудиторію та викликав багато питань в сфері тероризму, піратства, відносин України та Російської Федерації з НАТО та ін.. Студенти спілкувалися з Мішелем Дюре як англійською, так і французькою мовами, що приємно здивувало шановного гостя. Захід став чудовою можливістю спілкування майбутніх дипломатів з представниками Альянсу. В кінці зустрічі пан Дюре подякував як модератора зустрічі, О.І. Шниркова, так і присутніх студентів інституту за щирий прийом та цікаву дискусію, яка розгорнулась під час зустрічі.

Встреча Председателя Отдела по работе со странами-партнерами Управления общественной дипломатии штаб-квартиры НАТО господином Мишелем Дюрэ со студентами ИМВ.

29 ноября 2010 года в Институте международных отношений Киевского национального университета имени Тараса Шевченко состоялась встреча Председателя Отдела по работе со странами-партнерами Управления общественной дипломатии штаб-квартиры НАТО господином Мишелем Дюрэ со студентами института. В начале встречи господин Дюрэ рассказал о Новой стратегической концепции НАТО. Выступление господина Дюрэ заинтересовало аудиторию и вызвало множество вопросов, которые касались терроризма, пиратства, отношений Украины и Российской Федерации с НАТО и др.. Студенты общались с Мишелем Дюрэ как на английском, так и на французском языках, что приятно удивило уважаемого гостя. Мероприятие стало замечательной возможностью общения будущих дипломатов с представителями Альянса. В конце встречи господин Дюрэ поблагодарил как модератора встречи, О. И. Шныркова, так и присутствующих студентов института за искренний прием и интересную дискуссию, которая развернулась во время встречи.

Meeting of the Head of Outreach Countries Section, Public Diplomacy Division of NATO
Mr. Michel Duray with the IIR students
November 29th, 2010 the Institute of International Relations of Kyiv National Taras Shevchenko University held the meeting of the Head of Outreach Countries Section, Public Diplomacy Division of NATO Mr. Michel Duray with the students of the Institute. At the beginning of the meeting Mr. Duray told about the New strategic conception of NATO. Michel Duray’s performance interested the audience and caused a great number of questions, concerning terrorism, piracy, relationship of Ukraine and Russian Federation with NAT, etc. Students communicated with Mr. Duray both in English and in French what pleasantly surprised the respected guest. The event became a remarkable possibility of intercourse between the future diplomats and the representatives of Alliance. At the end of the meeting Mr. Duray thanked a moderator of the meeting, Mr. Shnirkov, as well as students of the Institute for a sincere reception and interesting discussion which arose during the meeting.