Інститут журналістики представив КНУ на міжнародному конкурсі в Москві

29.11.2010
26 листопада 2010 року в Москві завершив роботу ІІІ конкурс з міжнародного гуманітарного права серед факультетів журналістики вищих навчальних закладів Росії, Молдови та України. Організатор змагання - Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ).

Вперше у міжнародному конкурсі брали участь студенти Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У цьому престижному змаганні вони посіли ІІ місце серед вишів країн-учасниць. Перше місце вибороли студенти Чеченського державного університету.

Учасниками конкуру були: Алтайський національний університет (Росія), Державний університет Молдови (Молдова), Далекосхідний державний університет (Росія), Іркутський державний університет (Росія), Московський державний лінгвістичний університет (Росія), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Україна), Нижегородський державний університет ім. Н.І. Лобачевського (Росія), Поморський державний університет імені М.В. Ломоносова (Росія), Санкт-Петербурзький державний університет (Росія), Тверський державний університет (Росія), Уральський державний університет імені А.М.Горького (Росія)та Чеченський державний університет (Росія).