Відгуки про вступну кампанію-2010

09.11.2010
На адресу ректора університету Л.В.Губерського надійшов лист від Всеукраїнської громадської організації «Комітет конституційно-правового контролю України», в якому дається висока оцінка діяльності університету при проведенні вступної кампанії 2010 року.

Ректору Київського
національного
університету імені
Т.Г.Шевченка Губерському Л.В.

Шановний Леоніде Васильовичу!

Маємо честь повідомити Вас про те, що за результатами здійснення громадського спостереження за проведенням процедури зарахування абітурієнтів до вищих навчальних закладів України, яке здійснювали громадські спостерігачі від ВГО «Комітет конституційно-правового контролю України», Управління контролю державних органів та закладів сфери освіти і науки – Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка (надалі по тексту – ВНЗ) визнаний одним із найкращих, де процедура зарахування абітурієнтів до ВНЗ пройшла організовано та професійно, без порушення норм законодавства України, Умов та Правил прийому до ВНЗ, у конструктивній співпраці з суб’єктами громадянського суспільства.
Висловлюємо Вам свою подяку та маємо надію на подальшу конструктивну співпрацю по забезпеченню законних прав громадян на отримання освіти, підвищення якості освіти.

З повагою,

Т.в.о. Начальника Управління контролю державних органів та закладів сфери освіти і науки А.Сутуга