Запрошення на виставку топ університетів

07.10.2010

Посольство Греції в Україні з приємністю повідомляє, що Афінський економічний університет візьме участь у міжнародній виставці топ університетів з питань освіти «QS World Grad School Tour», що відбудеться в Києві 11 жовтня з 17:00 до20:00 за адресою готель Хаят, вул. Алли Тарасової, 5 . На ній Університет представить свою Програму післядипломної освіти «MS c in Accounting and Finance». Виставка проводиться для випускників університетів і молодих спеціалістів, які цікавляться Магістерськими і Докторськими програмами за спеціальностями: фінанси і економіка, точні науки, міжнародні відносини, право і політика, біотехнологія, філософія та іноземні мови.
Посольство Греції запрошує зацікавлених студентів і викладачів відвідати виставку, де можна буде безпосередньо поспілкуватися з відповідальними за цю Програму фахівцями Афінського університету.