Гостя з Словаччини у студентів-філологів

06.10.2010
Сьогодні, 6-го жовтня, Інститут філології приймав дружину президента Словаччини пані С. Гашпаровіч. Вона перебуває в Україні в рамках офіційного візиту в нашу країну Президента Словацької Республіки І.Гашпаровіча. Разом із нею до Інституту завітала дружина міністра закордонних справ України п. Грищенко. Гостей зустрічали проректор університету П. Бех, директор Інституту філології Г.Семенюк, завідувач кафедрою слов'янської філології О.Паламарчук. Вони розповіли гостям про наш Інститут та його міжнародні зв'язки. Зусиллями завідувача кафедрою О.Паламарчук в Інституті починає викладатися словацька мова. Сподіваємося, після високого візиту відносини між нашим університетом та університетом ім. Коменського у Братіславі, з яким у нас підписана Угода про співпрацю, плідно розвиватимуться з користю для обох країн.
Пані Гашпаровіч розповіла про свою підтримку освітянської галузі у Словаччині та конкретні проекти, що свідчать про її турботу про молоде покоління.
Делегація зустрілася зі студентами-славістами. Для інститутського Центру славістики були передані у подарунок книги.