У ВІКНУ відсвяткували День працівників освіти та День ветерана

05.10.2010
Восени відзначається День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше в житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Одночасно в Україні відзначається ще й День ветерана, започаткування якого стало виявом глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління, героїкою, трудовою звитягою, знаннями, досвідом, душевним горінням яких наша країна, по суті, завдячує своїм державним буттям.
Саме з нагоди цих свят 1 жовтня 2010 року у ВІКНУ відбулися урочисті збори.
У своїй доповіді начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін зупинився на стані справ у питаннях виконання навчально-наукових програм, подальшої оптимізації чисельного складу Військового інституту, зупинився на перспективах його розвитку та висловив щиру подяку викладачам, професорам, вихователям та ветеранам за їхню самовіддану, подвижницьку працю.
Серед кращих були відзначені підполковники Віталій Ворона, Віктор Присяжнюк, Володимир Лісовський, Володимир Пархоменко, майори Едуард Брагін, Антон Бутенко, працівники Збройних Сил України Юрій Медведєв, Наталія Макаренко, Олександр Сафін, Олександр Мацагор, Галина Анохіна, Петро Мехед, Володимир Горшколєпов, Віктор Данилейко та інші. Всі вони були заохочені наказами Міністра оборони України, ректора університету та начальника Військового інституту.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін