Новинки від білоруських сябрів

29.09.2010
Сьогодні,29-го вересня, в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка відбулося відкриття виставки книг білоруських видавництв. Вона зорганізована у рамках днів культури Республіки Білорусь в Україні. Виставку відкрив тимчасовий повірений у справах Республіки Білорусь в Україні п. Конопляников А.Ф. Він підкреслив важливість дружніх стосунків між нашими країнами. Перший секретар посольства Республіки Білорусь Ястребов О.В. розповів про книги, представлені на виставці, серед яких чудові видання білоруською та російською мовами. На виставці представлена як наукова, енциклопедична, краєзнавча, так і художня література. Заступник директора Інституту філології Чемес В.Ф. подякував від імені Інституту організаторам виставки – посольству Республіки Білорусь за підтримку Центру білоруської мови та культури, створеному у минулому році в Інституті філології, та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю між нашими народами. Викладач білоруської мови лектор із Білорусі Шостак Н.П., згадуючи В. Короткевича, дуже поетично говорила про значення книги у суспільстві. Запрошуємо усіх відвідати нашу виставку!