Коли спортивне змагання – справжнє свято

22.09.2010

За встановленою традицією, на території Національного комплексу „Експоцентр України” 18.09.10 відбувся Шостий відкритий чемпіонат Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з легкоатлетичного кросу, присвячений пам’яті генерал-лейтенанта Сергія Жукова.

Розпочався захід урочисто – із підняття Державного Прапору України, покладання квітів до меморіальної дошки генерал-лейтенанту Сергію Жукову та мітингу особового складу ВІКНУ, на якому, окрім представників Військового інституту, виступив й олімпійський чемпіон 1960 року, бронзовий призер олімпійських ігор 1956 року, заслужений майстер спорту СРСР, полковник запасу Віктор Цибуленко. Він тепло привітав учасників змагань, нагадав їм про значення фізичної культури та спорту у житті військової людини та побажав успіхів у навчанні, подальшій військовій службі та спорті.

У легкоатлетичному кросі взяли участь курсанти всіх факультетів Військового інституту та команда СДЮШОР ЦСК ЗС України, яку очолював Євген Рєзанов, перший віце-президент федерації легкої атлетики м. Києва, майстер спорту СРСР.
Головним суддею змагань був начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту військово-гуманітарного факультету – начальник фізичної підготовки і спорту Військового інституту полковник Вадим Панченко.

За словами начальника Військового інституту генерал-майора Віктора Балабіна, змагання пройшли організовано, в цікавій, напруженій та чесній боротьбі.

– У цьому році, зазначив генерал-майор Віктор Балабін, – збільшилася, у порівнянні з минулими роками, кількість учасників-представників ВІКНУ, покращилися їх спортивні показники. Особливо хотілось би подякувати за участь у чемпіонаті та високі результати, показані на ньому, чудовій команді СДЮШОР ЦСК ЗС України, особисто Євгену Рєзанову, який виховує майбутніх зірок спорту нашої країни.

За підсумками змагань у загальному заліку серед факультетів Військового інституту перше місце посів військово-технічний факультет (ВТФ, начальник факультету – полковник Віктор Добровольський). Срібним призером став військовий факультет фінансів і права (ВФФП, начальник факультету – полковник Валерій Лісовський), а бронзовим – військово-гуманітарний факультет (ВГФ, начальник факультету – полковник В’ячеслав Кирик).

Серед навчальних груп місця розподілились наступним чином: 1 місце – 142мі навчальна група факультету іноземних мов та військового перекладу (ФІМВП); 2 місце – 331гс навчальна група (ВТФ); 3 місце – 221е навчальна група (ВФФП).

В особистому заліку серед військовослужбовців-жінок місця розподілились наступним чином: 1 місце – курсант 143мв навчальної групи солдат Ольга Данилова з результатом 3 хвилини 44 секунди; 2 місце – курсант 131гс навчальної групи солдат Ірина Шатковська з результатом 3 хвилини 46,1 секунди; 3 місце – курсант 313пл навчальної групи старший солдат Ольга Панько з результатом 3 хвилини 46,2 секунди.

У особистому заліку серед військовослужбовців-чоловіків Військового інституту місця розподілились наступним чином: 1 місце – курсант 221е навчальної групи солдат Сергій Шулдик з результатом 2 хвилини 54 секунди; 2 місце – курсант 343мв навчальної групи солдат Вадим Фесюн з результатом 2 хвилини 55 секунд; 3 місце – курсант 221е навчальної групи солдат Андрій Росомака з результатом 2 хвилини 56 секунди.

Переможці змагань у командному та особистому заліках були нагороджені кубками, медалями та грамотами від начальника Військового інституту та Голосіївської РДА, а призери – медалями та грамотами.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін