Президент Казахстану став Почесним доктором університету

15.09.2010
15-го вересня в рамках офіційного візиту в Україну Президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв відвідав Київський національний університет імені Тараса Шевченка. За видатний внесок у зміцнення дружби між народами України і Казахстану, поглиблення науково – технічних та культурних зв»язків, розвиток сучасної економічної науки Вчена Рада Київського національного університету імені Тараса Шевченка одноголосно присвоїла доктору економічних наук, академіку, Президенту Республіки Казахстан Нурсултану Назарбаєву звання Почесного доктора нашого університету. Ректор університету академік Леонід Губерський вручив Президенту Казахстану диплом, медаль та мантію Почесного доктора. Нурсултан Назарбаєв вже в якості Почесного доктора виступив з лекцією перед студентами Шевченківського університету і відповів на їхні запитання. Він також запросив студентів університету відвідати столицю Казахстану Астану і прийом першої делегації взяв на себе. На зустрічі в університеті були присутні міністр освіти і науки України Д. В. Табачник та його казахстанський колега Ж. К. Туймебаєв. Напередодні, 14-го вересня, в ході офіційного візиту Президента Казахстану в Україну між міністерствами було підписано угоду про співробітництво у галузі освіти і науки.