Відвідання Президентом Латвії ІМВ

07.09.2010
3 вересня 2010 року в залі вченої ради Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч студентів, аспірантів та викладачів з Президентом Латвійської Республіки (1999 – 2007 рр.) пані Вайрою Віке-Фрейберга.
Під час своєї промови пані Вайра Віке-Фрейберга торкнулась таких актуальних питань міжнародних відносин, як Єдина політика безпеки Європейського Союзу та принципів діяльності НАТО. Студенти та аспіранти Інституту цікавились відношенням пані Вайри Віке-Фрейберга до питання введення безвізового режиму України з Європейським Союзом, ставленням до створення газового консорціуму та досвідом відносин з національними меншинами та мовними питаннями.
Зустріч завершилась подякою керівництва Інституту, врученням пам’ятної медалі та добрими побажаннями пані Вайри Віке-Фрейберга.

Визит Президента Латвии в ИМО 3 сентября 2010 года в зале ученого совета Института международных отношений Киевского национального университета имени Тараса Шевченко состоялась встреча студентов, аспирантов и преподавателей с Президентом Латвийской Республики (1999 – 2007 гг.) госпожой Вайрой Вике-Фрайберга. Во время своего выступления госпожа Вайра Вике-Фрайберга коснулась таких актуальных вопросов международных отношений, как Единая политика безопасности Европейского Союза и принципов деятельности НАТО. Студенты и аспиранты Института интересовались отношением госпожи Вайры Вике-Фрайберга к вопросу введения безвизового режима Украины с Европейским Союзом, отношением к созданию газового консорциума и опытом отношений с национальными меньшинствами и языковыми вопросами. Встреча завершилась благодарностью руководства Института, вручением памятной медали и добрыми пожеланиями госпожи Вайры Вике-Фрайберга. The President of Latvia visits IIR On the 3rd of September, 2010 a meeting between students, graduates, teachers and the President of the Republic of Latvia (1999-2007) Mrs. Vaira Vike-Freiberga took place in the Hall of Academic Council of the Institute of International Relations of Kyiv National Taras Shevchenko University. During her speech, Mrs Vaira Vike-Freiberga talked about the most pressing issues of international relations as a common security policy of the European Union and the principles of NATO. Students and graduates asked about the attitude of Mrs. Vaira Vike-Freiberga to the questions of introducing visa-free regime between Ukraine and the European Union, the attitude to creation of a gas consortium and the experience of relations with national minorities and language issues. The meeting ended with the greetings of the Directorate of the Institute, medal of honour presentation and the good wishes of Mrs. Vaira Vike-Freiberga.