Історичний день

02.09.2010
До майбутніх істориків 1-го вересня теж прийшло чимало гостей - світил вітчизняної історичної науки. Цьогорічний візит на рідний факультет у День Знань для Голови Верховної Ради України доктора історичних наук, академіка НАНУ, голови Наглядової Ради університету Володимира Литвина вже 37-ий і, як сам він зізнається, щоразу по-новому приємний. Він радіє, що інтерес до історії у молоді не зникає. Майбутнім історикам належить багато зробити, щоб відкрити суспільству незнані і замовчувані факти історії, допомогти їх осмислити, звільнити від зайвої політизації. Голова українського парламенту пригадав свої студентські роки, що вже стали історією, і побажав прожити їх так, щоб згадувати як найкращі в житті. У церемонії посвяти у студенти - історики взяв участь ректор університету академік Леонід Губерський.