День посвяти у студенти на географічному факультеті

31.08.2010
Сьогодні відбувся День посвяти у студенти першокурсників на географічному факультеті. Крім першокурсників на ньому були присутні батьки, численні гості, викладачі та співробітники факультету. Новоспечених студентів урочисто привітали декан факультету Ярослав Олійник, радник Президента України В’ячеслав Олещенко, голова Голосіївської районної ради та Держадміністрації Сергій Садовий, директор Інституту географії НАН України академік Леонід Руденко, директор Інституту геологічних наук академік Петро Гожик, голова Державної гідрометеорологічної служби В»ячеслав Ліпінський та інші гості.

Першокурсникам було вручено символи студентства: ключ від Країни Знань та Студентський Квиток. Відбувся яскравий святковий концерт за участю Народного артиста України Анатолія Мокренка, Заслужених артистів братів Петра і Павла Приймаків, Ірини Семененко, Анжеліни Швачки.