У День Державного Прапора України студенти присягнули на вірність Вітчизні

25.08.2010
По закінченні дворічного курсу військової підготовки за програмою офіцерів запасу, після військових зборів на базі ВІКНУ та складання державного іспиту 933 студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ) та інших ВНЗ столиці прийняли Військову присягу на вірність українському народові.
Навчальні збори курсантів було завершальним етапом їхньої військової підготовки, що проходила у ВІКНУ. Майбутні офіцери удосконалювали свій польовий вишкіл, командирські та методичні навички з загальновійськових дисциплін, вправлялися у стрільбі, провели комплексне тактичне навчання.
Як зазначив головний спеціаліст відділу підготовки військових фахівців Департаменту військової освіти та науки МО України Олександр Анохін, який був начальником навчальних зборів під час їх проведення, програму виконано повністю, захід пройшов на належному організаційно-методичному рівні.
Свято прийняття присяги розпочалося з урочистого підняття Державного Прапора України, після чого відбувся урочистий мітинг особового складу.
Молодих захисників Вітчизни щиро привітали у своїх виступах почесні гості - Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, віце-спікер ВР Микола Томенко, а також керівництво Військового інституту КНУ.
Завершилася урочиста подія фотографуванням її учасників та гостей на добру згадку.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін