Підготовка майбутніх офіцерів

01.07.2010
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з метою поетапного формування загальновійськової складової професійної компетенції офіцера управління тактичного рівня пройде навчальний збір із курсантами 1-го та 2-го курсів за військово-обліковою спеціальністю “Навідник-оператор БМП-2”.

Навчальний Збір пройде на базі військової частини А 0665 (смт. Десна Чернігівської обл.) у період із 01.07.10 по 30.08.10.

Начальниками навчальних зборів першого курсу призначено начальника кафедри загальновійськових дисциплін військово-гуманітарного факультету полковника Віктора Шваба та другого курсу – заступника начальника кафедри загальновійськових дисциплін військово-гуманітарного факультету підполковника Олександра Автушенка.

30.06.10, напередодні відбуття на навчальний збір, був проведений стройовий огляд курсантів та інструктаж із питань техніки безпеки.

Як зазначив під час їх проведення заступник начальника Військового інституту полковник Дмитро Котій, цей навчальний збір є важливим та відповідальним етапом у становленні курсантів, як людей військових. Вони вивчатимуть зразки стрілецької зброї та бойової техніки, правила користування ними, оволодіватимуть військово-обліковою спеціальністю “Навідник-оператор БМП-2”.

За словами заступника начальника Військового інституту з виховної роботи полковника Віктора Уліча, подібний навчальний збір у ВІКНУ відбудеться вперше, тому його організації та проведенню приділено підвищену увагу.

Завершиться навчальний збір складанням іспитів та видачею посвідчень щодо проходження навчання за військово-обліковою спеціальністю “Навідник-оператор БМП-2”.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін.