Лекція Науково-виробничого об’єднання “Телеоптик”

11.06.2010
В рамках Угоди про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і Науково-виробничим об’єднанням “Телеоптик” 10 червня 2010 року на фізичному факультеті університету відбулася лекція Генерального директора Науково-виробничого об’єднання “Телеоптик”, д.т.н, проф., керівника центру рентгенівських технологій при Асоціації радіологів України С.І. Мірошниченка на тему: „Перспективи впровадження цифрових технологій в Україні” для наукових співробітників радіофізичного та фізичного факультетів.
Під час зустрічі обговорювались питання співпраці за основними напрямами:
- спільне проведення комплексу заходів, спрямованих на розширення фундаментальних, пошукових і прикладних досліджень в галузі радіаційної безпеки та медичних цифрових систем променевої діагностики, комерційному освоєнню результатів наукових досліджень та передача їх до сектору економіки України;
- проходження практики студентів нашого університету на базі Асоціації радіологів України.