Всеукраїнська конференція “Управління процесом підготовки вчителів природничо-математичних дисциплін в умовах реформи освіти”, м. Київ, Україна, 19 листопада 2003 р.

16.10.2003
Міністерство освіти та науки України
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова
Херсонський державний університет

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській конференції “Управління процесом підготовки вчителів природничо-математичних дисциплін в умовах реформи освіти”. Яка присвячена 50-річчю кафедри методики викладання фізики Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

Конференція відбудеться 19 листопада 2003 року о 12 00 у Національному педагогічному університеті ім. М.Драгоманова (кафедра методики викладання фізики).

Планується робота за такими напрямками:

Управління мотивацією навчання студентів у вузі;

Удосконалення методичної підготовки студентів - майбутніх вчителів природничо-математичних дисциплін;

Педагогічна практика та шляхи підвищення її ефективності;

Нові технології в системі управління підготовки вчителя сучасної школи;

Науково-досдідницька робота студентів та її вплив на формування професійних якостей майбутніх вчителів;

Шляхи управління спеціальною підготовкою майбутніх вчителів (фізики, хімії, математики, біології, географії);

За матеріалами конференції буде друкуватися збірник наукових праць, затверджений ВАК України.

Бажаючим взяти участь у роботі конференції необхідно надіслати на адресу оргкомітету такі матеріали:

заявку на участь та відомості про авторів до 31 жовтня;

статтю до збірника праць учасників конференції до 31 жовтня;

поштовий переказ за послуги друку (копія) до 31 жовтня;

Заявки на участь, матеріали доповідей надсилати за адресою:

Сиротюку Володимиру Дмитровичу

Кафедра методики викладання фізики

Національний педагогічний університет ім.М.Драгоманова

м.Київ, вул.Пирогова,9

Вимоги до оформлення наукових праць:

Стаття повинна включати: постановку проблеми у загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв'язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин
загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття; формулювання цілей статті (постановка завдання); висновки з даного дослідження і перспективи подальших досліджень у даному напрямку.

Статті повинні відповідати тематиці збірника і сучасному стану розвитку відповідної галузі науки, мати конкретне педагогічне спрямування, бути літературно опрацьовані.

Автор статті повністю відповідає за правильність і вірогідність викладеного матеріалу, за належність даного матеріалу йому особисто, за правильне цитування джерел та посилання на них.

Редакційна колегія приймає до друку статті українською, російською та англійською мовами.

∙ Текст статті друкується на аркушах білого паперу через 1,5 інтервали на одній сторінці аркушу, тип шрифту -Times New Roman, кегль 14; поля: верхнє - 2 см, нижнє - 2 см; ліве - З см; праве - 1,5 см.

∙ Стаття повинна мати не менше 6-7 повних сторінок

∙ Загальна кількість ілюстративного матеріалу, таблиць не повинна перевищувати п'яти; таблиці в тексті мають бути виконані в Excel або Word.Скановані малюнки виконувати з роздільною здатністю не менше ніж 300 dpi. Ілюстративний матеріал і таблиці повинні мати нумерацію і назву і надаватися на окремому аркуші формату А4.

∙ Стаття надсилається в електронному вигляді на дискеті 3,5" у форматі Word 6,0/7,0 (не менше двох копій). До дискети обов'язково надається роздрукований матеріал статті.

∙ Сторінки статті нумеруються за порядком, без пропусків і буквених позначень. Автор статті підписується на звороті останньої сторінки, чим підтверджує, що дати, цитати, фактичні дані, бібліографія звірені, а стаття належним чином підготовлена до видання.

∙ Посилання на використані джерела подаються у квадратних дужках, зазначається порядковий номер і сторінка цитованого джерела.

∙ Список літератури повинен бути складений в алфавітному порядку з дотриманням правил Держстандарту.

До статті додаються відомості про автора на окремому аркуші паперу (прізвище, ім'я, по-батькові, поштова адреса, телефон, місце роботи, посада, наукове звання, вчений ступінь).

Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти статті, що не відповідають зазначеним вище вимогам. Статті видаються за рахунок авторів. Вартість однієї сторінки друкованого тексту 10 грн.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044)2393093

Оргкомітет:

Коршак Євген Васильович - к.п.н., доцент, професор, завідувач кафедри методики викладання фізики Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова

Сиротюк Володимир Дмитрович - к.п.н., доцент, докторант Національного педагогічного університету ім.М.Драгоманова

Шарко Валентина Дмитрівна -к.п.н., доцент, кафедри фізики Херсонського державного університету,докторант Національного педагогічного університету ім.М.Драгоманова

Івашина Юрій Кирилович - к.ф.-м.н., доцент, завідувач кафедри фізики Херсонського державного університету.

Зразок оформлення заявки

Просимо включити до порядку денного конференції доповідь:

Прізвище, ім'я та по-батькові автора Тема доповіді Місце роботи (навч. заклад, факультет, кафедра, посада) Домашня адреса, контактний телефон

Зразок оформлення статті

Формування наукового світогляду учнів у навчанні фізики

Шарко В.Д

Херсонський державний університет