Посол Султанату Оман відвідав Єгипетський центр

27.05.2010
28 травня Єгипетський центр арабської мови та культури відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Султанату Оман в Україні (за сумісництвом) Мухаммад бен Авад бен Абд ар-Рахман Аль-Хассан, а також віце-консул Почесного консульства Султанату Оман в Україні пан В’ячеслав Пальчук. Почесний гість розповів студентам та викладачам кафедри Близького Сходу про свою країну, сучасний стан українсько-оманських відносин, поділився своїми враженнями про Україну та запросив учасників зустрічі до дискусії. Студенти з задоволенням відгукнулися на пропозицію шановного гостя, поставивши йому численні запитання, що охопили найрізноманітніші теми: від освіти та науки до кінематографу, дипломатії та становища жінки в оманському суспільстві. Посол ознайомився з роботою Центру (який, до речі, напередодні відзначив свій День народження – 2 роки з дня відкриття) та його матеріально-технічною базою. Варто відзначити, що зустріч та обговорення відбувалися арабською мовою в теплій та дружній атмосфері. Наші студенти вкотре підтвердили високий рівень володіння арабською мовою. Посол Оману висловив сподівання на налагодження двосторонніх контактів та плідне співробітництво в майбутньому, зокрема, проведення спільних культурно-мистецьких заходів в Київському університеті та забезпечення Центру навчально-методичною і художньою літературою.