Випуск 11-класників у Коростишеві

30.05.2010
29 травня 2010 року у Коростишеві (Житомирська область) на центральній площі міста відбувся загальноміський випускний вечір.

На запрошення голови Коростишевської райдержадміністрації Олександра Андрійовича Никитюка у святі взяла участь представницька делегація Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Проректор університету Валерій Іванович Григорук, відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Андрійович Вижва розповіли випускникам і батькам про особливості цьогорічного прийому, структуру університету, побажали всім успіхів у складанні зовнішнього незалежного оцінювання і запросили вступати до кращого університету країни. Гості також відповіли на численні запитання журналістів.