Міністерство освіти та АПН відзначили наших ветеранів

23.05.2010
У зв’язку із святкуванням 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років 7 ветеранів-старійшин та співробітників Київського національного університету імені Тараса Шевченка вшановані почесними відзнаками:
1) Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України № 152-к від 07.05.2010 «за значні героїчні та трудові досягнення, видатні особисті заслуги перед українською державою, багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток національної освіти України та з нагоди святкування 65-річниці Дня Перемоги» Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України отримали:

Лазоренко Тимофій Григорович – доцент, історичний факультет;
Лось Василь Євдокимович – доцент, історичний факультет;
Фомін Нариман Георгійович – зав. лабораторії, радіофізичний факультет;

2) Постановою Президії Національної академії педагогічних наук України від 07.05.2010 «за вагомий внесок у розвиток педагогіки й освіти України та з нагоди 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» почесною медаллю «Ушинський К.Д.» нагороджені співробітники Київського університету, що брали й беруть активну участь у підготовці історико-меморіального видання «Герої – освітяни і науковці України» та серії «Герої – видатні вихованці та педагоги Київського національного університету імені Тараса Шевченка»:
Бєлов Юрій Анатолійович – професор, факультет кібернетики;
Мінгазутдінов Алік Фасхутдінович – професор, історичний факультет;
Самойленко Валерій Григорович – професор, механіко-математ. факультет;

Почесною грамотою Президії Національної академії педагогічних наук України нагороджений
Єфіменко Володимир Михайлович – доцент, директор Астроном.обсерваторії.