Маленькі вогники дорослого дитинства

21.05.2010
Студентський парламент юридичного факультету повідомляє 16 травня 2010 року представники студентства нашого факультету завітали до дитячого будинку „Гніздечко”, що знаходиться у смт Іванків Київської області.
Майбутні юристи привезли дітям подарунки, а також море позитивних емоцій, радості та сміху. Вихованці дитячого будинку малювали, танцювали, співали, грали в ігри разом зі студентами. Всі разом на декілька хвилин опинилися у країні безтурботного дитинства, де немає місця негараздам, де всі посмішки щирі, а емоції та почуття справжні. Наші студенти змогли запалити невеличкий, але яскравий вогник у серцях дітлахів та подарувати надію, ніжність та любов своїм новим друзям.
Сподіваємося, що подібні зустрічі стануть доброю традицією на нашому факультеті.
Студентський парламент юридичного факультету