Екзамен з новогрецької мови у ВІКНУ

17.05.2010
12 травня 2010 року в Екзаменаційному центрі з оцінки знань новогрецької мови на базі спеціалізованої мовної лабораторії з вивчення новогрецької мови факультету іноземних мов та військового перекладу Військового інституту Київського нашого університету (ВІКНУ) за участі аташе з питань оборони Посольства Грецької Республіки в Україні полковника авіації Васіліоса Агароянніса та його помічника прапорщика Стефаноса Афанасіадіса відбувся офіційний екзамен з оцінки знань новогрецької мови. Це вже друге тестування, що проводиться в рамках двостороннього міжнародного військового співробітництва на базі ВІКНУ.

Представники військової місії при Посольстві Грецької Республіки в Україні відзначили високий рівень організації заходу і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю між збройними силами Грецької Республіки та України, зокрема, і в галузі мовної підготовки та лінгвістичного забезпечення діяльності військових структур.