Університет святкує 65-річчя Перемоги

30.04.2010
30 квітня 2010 року в день, коли 65 років тому над палаючим рейхстагом замайорів прапор Перемоги, в Київському університеті відбувся урочистий мітинг з нагоди 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Мітинг відкрив воїн-фронтовик, професор М.С.Зарицький.
На мітингу виступили ректор університету академік Л.В.Губерський, учасники боїв з німецько-фашиськими загарбниками академік П.Т.Тронько, професор О.О.Горошко, а також студентка філософського факультету О.Підспальна.
Учасники мітингу поклали квіти до пам'ятної дошки студентам, викладачам та працівникам університету, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої Батьківщини.
Курсанти військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка салютували ветеранам, пройшовши урочистим маршем.
Після мітингу ректорат і профком університету запросили ветеранів на святковий обід.