У ВІКНУ відбудеться IV Всеармійський науково-практичний семінар.

21.04.2010

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 23 квітня 2010 року відбудеться IV Всеармійський науково-практичний семінар: "Основні напрямки формування професійних якостей фахівців виховної роботи у Збройних Силах України".
Метою семінару є обмін науковою інформацією з актуальних питань виховної та соціально-психологічної роботи та уточнення завдань фахівців
виховної роботи Збройних Сил України та внесення відповідних змін в освітньо-кваліфікаційні характеристики.
Проблематика:
- підходи до визначення перспектив розвитку структур з виховної роботи Збройних Сил України;
- стан та перспективи розвитку соціогуманітарної сфери в Збройних Силах України;
- вивчення досвіду роботи випускників ВІ КНУ у військах та визначення проблемних питань, необхідних для підготовки фахівців виховної роботи;
- організація взаємодії ВВНЗ із замовниками на підготовку військових фахівців виховної роботи;
- вивчення пропозицій, рекомендацій, зауважень управлінь виховної роботи видів ЗС України та їх структурних підрозділів щодо вдосконалення підготовки фахівців виховної роботи;
- напрацювання рекомендацій щодо розробки нормативних документів підготовки військових фахівців виховної роботи у ВІ КНУ.
У роботі семінару братимуть участь заступник Міністра оборони України Борис Андресюк, проректор університету з науково-педагогічної роботи (навчально-виховна робота) Володимир Шевченко, помічник Міністра оборони України генерал-майор Віктор Алещенко, начальник Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних Сил України генерал-майор Олександр Копаниця, представники силових структур України та інших ВВНЗ.
Початок роботи семінару: 23.04.10 о 9.00.
Всі журналісти, які бажають ознайомитися з проведенням зазначеного заходу, запрошуються до Військового інституту за адресою: м. Київ, пр-т Академіка Глушкова 2, корпус 8 (від ст. метро Либідська маршрутне таксі до зупинки «Військовий інститут»).
Акредитація журналістів за тел. (067) 506 70 97, (095) 199 94 82.
начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін.