До 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

13.04.2010
В середу, 14 квітня о 14:15 в аудиторії 100 фізичного факультету відбудеться зустріч з близькими Павленка Адольфа Аврамовича – студента фізичного факультету Київського державного університету (1940-1941),який воював і загинув 20 жовтня 1943 року під час боїв на Калінінградському фронті.
Буде презентована книжка, до якої увійшли листи Павленка А.А., надіслані з фронту батьку, і підготовлені до друку його братом Владиславом Аврамовичем.
Опубліковане листування відтворює настрій і стан людини, нашого колеги, в роки воєнного лихоліття, його місце в суспільному пориві, його внесок у справу Перемоги.
Під час зустрічі Лідія Владиславівна Павленко розкаже про свого батька, діда (теж вчених), про зусилля, які вони докладали для збереження пам'яті про близького.

Рада ветеранів
Фізичного факультету