14-й Симпозіум з проблем середземноморської археології (14th Symposium on Mediterranean Archaeology)

01.04.2010
14-те щорічне засідання Симпозіуму з проблем середземноморської археології (SOMA) відбудеться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у Києві (Україна)
23--25 квітня 2010.
Продовжуючи практику попередніх років, даний захід надасть чудову можливість зустрічі молодих науковців і дослідників та обговорення власних доробків у дружній атмосфері. Спектр охоплюваної нами проблематики стає все ширшим, з огляду на зростаюче значення міждисциплінарних досліджень у сучасному науковому світі.
До участі запрошуються доповідачі з темами, що пов’язані з відносинами на морі, торгівлею, колонізацією та піратством. Щодо історичного періоду та предмету досліджень обмежень немає. Робочі мови Симпозіуму – українська, англійська, російська.
Регламент доповідей - 20 хв. із наступним обговоренням.
Термін подачі тез – до 10.04.2010.
Робота Симпозіуму буде організована у секціях:
1. Археологія.
2. Історія мистецтва
3. Історія стародавнього світу.
4. Підводна археологія.
5. Нумізматика.
6. Епіграфіка.
7. Музеєзнавство.
8. Управління археологічною спадщиною.
9. Семіотика та археологія.
10. Археосейсмологія.
11. Рятівні дослідження в археології.
12. Археогеофізика.
13. Археометрія.
Для участі у роботі Симпозіуму необхідно заповнити реєстраційний бланк (надсилається вкладеним файлом). Тези бажано (не більше 500 знаків) надсилати англійською мовою.

Наші контакти:
Soma2010@univ.kiev.ua