Налагодження контактів з Тюменським ВНЗ

24.03.2010
З 22 по 24 березня а університеті з робочим візитом перебувала делегація Тюменського державного університету(Росія), очолювана ректором ВНЗ професором, доктором юридичних наук Геннадієм Чоботарьовим. В складі делегації: начальник УМЗ доцент, кандидат педагогічних наук Фаїна Золотавіна, зав. кафедри національної економіки доцент, кандидат економічних наук Микола Янін, заст. директора Інституту історії і міжнародних відносин доцент, кандидат філологічних наук Наталія Ветрянкіна, заст. директора Інституту математики і комп»ютерних наук Володимир Кутрунов. Делегація ознайомилася з організацією навчального процесу на економічному факультеті, побувала на факультеті кібернетики та механіко-математичному, зустрілася зі студентами і викладачами нашого університету. В ході зустрічі з ректором, академіком Леонідом Губерським було обговорено можливі напрямки співробітництва між двома ВНЗ та підписано Угоду про співробітництво між ними.