Заява Студентського парламенту університету

22.03.2010
В Україні почастішали політичні заяви та акції, організатори яких безпідставно приписують до своїх лав студентство Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На думку Студентського парламенту університету, такі заяви та акції носять чисто політичний характер і участь у них виходить за межі боротьби за справжні інтереси студентства. Студентський парламент університету офіційно заявляє, що не давав згоди на такі заяви та акції.
Студентський парламент, як єдиний офіційний представник інтересів студентства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, принципово не бере участі в будь-якій політичній боротьбі, особливо коли вона не сприяє стабільності системи освіти, покращенню організації навчання, наукової творчості та дозвілля студентства.

Закликаємо українських студентів не займатися політичними іграми, а зосереджувати зусилля для розбудови єдиної незалежної держави всіх українців!

За дорученням Студентського парламенту
Київського національного університету імені Тараса Шевченка