Гість університету – Посол Республіки Польща

24.03.2010
23 березня наш університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні пан Яцек Ключковські. Відбулася зустріч Посла з ректором університету академіком НАН України Леонідом Губерським. В ході розмови порушувалися питання подальшого успішного розвитку двостороннього співробітництва в галузі освіти і науки та підписано черговий документ щодо наступних етапів співпраці. Посол Республіки Польща та ректор університету відкрили виставку «Визволення», надану польською стороною і розміщену у головному корпусі нашого навчального закладу. Виставка присвячена 70-ій річниці початку другої світової війни і подає історичні факти та їх наслідки, що вплинули на долю багатьох мільйонів жителів Центральної і Східної Європи. Впродовж багатьох років ці факти були приховані та “викинуті” поза межі історії як в Польщі, так і в Україні.