Угода про співпрацю з Дипломатичною академією України

24.03.2010
22 березня 2010 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося підписання Угоди про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Дипломатичною академією України при Міністерстві закордонних справ України терміном на п’ять років.

Угода передбачає обмін досвідом між двома провідними вищими навчальними закладами України з навчальної, методичної, виховної та наукової роботи і надання взаємної допомоги у сфері підготовки кадрів.

Сторони погодились докладати зусилля щодо спільної участі в міжнародних наукових програмах і проектах та проведенні спільних міжнародних наукових і освітніх заходів. Спільна діяльність Сторін сприятиме посиленню позицій обох навчальних закладів-партнерів і науково-освітньої системи України у світі.

Сторони взяли на себе зобов’язання розвивати повномасштабне співробітництво за всіма складовими своєї діяльності, зокрема, в освітній, науково-дослідній та міжнародній сферах.
мужское нижнее белье оптом, недорого.