Тарасові наш уклін

10.03.2010
На відзначення 196-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в національному університеті його імені, як і зазвичай, відбулися урочистості із вшанування пам»яті та складання слави геніальному синові українського народу. До підніжжя пам»ятника Кобзареві лягли весняні квіти, принесені студентами і викладачами. Перед входом до Головного корпусу обличчям до Тараса студенти і всі бажаючі натхненно читали вголос його поезії , чим привернули велику цікавість тих, хто в цей день прийшов вклонитися Пророку. В Актовій залі університету відбулася зустріч з лауреатами Національної Шевченківської премії різних років. А по цікавих виступах учасників відбувся концерт силами студентів і викладачів університету та учнів Київського інституту музики імені Р.М. Глієра.