Ректор привітав колектив ВІКНУ

23.02.2010
23 лютого 2010 року ректор університету Л.В.Губерський привітав особовий склад Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі святом Дня захистника Вітчизни і вручив грамоти та подяки кращим військовослужбовцям та службовцям ЗСУ.

Директор Департаменту фінансів МО України генерал-лейтенант Іван Марко вручив ректору відзнаку Начальника Генерального Штабу, Головнокомандуючого Збройних Сил України «Слава і честь», якої він удостоєний за значний внесок у підготовку кадрів для ЗСУ.

У святкуванні також взяли участь Голова Голосіївської районної у м. Києві ради та державної адміністрації С.М.Садовий та перший проректор університету О.К.Закусило.

Після закінчення урочистого засідання ректор ознайомився з організацією навчальної та наукової роботи Інституту, відповів на запитання офіцерів та курсантів.