Ректор узяв участь в роботі студпарламенту

22.02.2010
22 лютого 2010 року під головуванням Максима Макарчука відбулося чергове засідання студентського парламенту університету. В роботі парламенту взяв участь ректор університету Л.В.Губерський.
Упродовж майже 3-х годин разом з ректором парламент детально опрацював такі важливі для студентського життя питання, як створення студентської соціальної (психологічної) служби (доповідач Катерина Рижих), розгортання студентської служби безпеки університету (доповідач Олександр Іжболдін), діяльність клубу "Планета" і святкування 65-річчя Перемоги (доповідач Олександр Шабелюк).
В ході вільного відвертого спілкування з ректором були також обговорені питання проведення конкурсу "Королева університету", діяльності Центру працевлаштування студентів, приміщень для громадських організацій студентів, забезпечення правопорядку в студентському містечку та багато інших питань.