Фахівці військового права підвищили кваліфікацію у ВІКНУ

02.02.2010
Вже вчетверте на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченко (ВІКНУ) відбулися Курси підвищення кваліфікації фахівців юридичної служби з права збройних конфліктів (міжнародного гуманітарного права) Збройних Сил України.
Цього разу на курсах навчалися 16 офіцерів та працівників Збройних Сил України, які представляють юридичну службу Збройних Сил України, Правовий департамент Міністерства оборони України, Управління правового забезпечення Генерального штабу України, Київський обласний військовий комісаріат, Національний університет оборони України, Головний військовий медичний центр, Головне фінансово-економічне управління Збройних Сил України.
Починаючи з 2007 року підвищення кваліфікації на курсах пройшло вже 65 військовослужбовців та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України.
Для проведення занять на курсах були залучені науково-педагогічні працівники кафедр військового права, тактики та оперативного мистецтва, загальновійськових дисциплін, військової педагогіки та психології, серед яких були професор кафедри військового права Наталія Макаренко – керівник курсів, доцент кафедри військового права Іван Качан, доцент кафедри військової педагогіки та психології Віктор Безбах, професор кафедри тактики та оперативного мистецтва Анатолій Сморчков, професор кафедри тактики та оперативного мистецтва Сергій Шворов та інші.
За результатами навчання на курсах та підсумкового тестування кращі знання показали старший офіцер юридичного відділу управління правового забезпечення ГШ ЗС України майор юстиції Юрій Бабич, старший офіцер юридичного відділу військової частини А 0515 майор юстиції Євген Данилюк та юрисконсульт військової частини А 1880 старший лейтенант юстиції Євген Козир.
Курси підвищення кваліфікації дають можливість подальшого просування по службі, більш якісного виконання обов’язків помічника командира військової частини з правової роботи (юрисконсульта військової частини) – юридичного радника щодо забезпечення дотримання норм міжнародного гуманітарного права в сучасних умовах збройних конфліктів.
30.01.10 у Військовому інституті відбулося урочисте вручення свідоцтв про закінчення курсів підвищення кваліфікації фахівців юридичної служби з права збройних конфліктів (міжнародного гуманітарного права) Збройних Сил України.
Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін