Розвиток технологічних напрямків Cisco

12.02.2004
Запрошуємо всіх, хто цікавиться Інтернетом та мережевими технологіями взяти участь у презентації компанії Cisco Systems “Перспективи Вашої кар’єри у світі мережевих технологій”, що відбудеться 18 лютого о 14:15 у 42 аудиторії радіофізичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за адресою: проспект академіка Глушкова, 2, корпус 5.

Презентацію буде проводити заступник технічного директора представництва Cisco Systems у Росії та СНД Вячеслав Метелев. Дана презентація буде присвячена знайомству студентів та аспірантів денного та вечірнього відділень з розробками компанії Cisco Systems, про перспективні технологічні напрямки, про структуру представництв компанії у країнах СНД, про те, хто працює в Cisco і чим займаються системні інженери. Ви зможете дізнатись про нову програму роботи та додаткового навчання студентів та аспірантів з відривом та без відриву від навчання.